Hakkımda

Hakkımda | Feyyaz Media INC

Ben Kimim?

Merhaba,


Öncelikle vakit ayırıp web sitemi şereflendirğiniz için çok teşekkür ederim..

Bildiğiniz üzere, Web tasarım ve Sosyal Medya alanlarında gün geçtikçe kendimi geliştirmeye devam etmeyim. Günümüz Teknolojisini, en iyi ve en hızlı duruma getirmeye çalışarak, siz değerli dostlarım için elimden geleni yapıyorum..


1990 Adana Doğumlu olup, Her zaman kendim ve dostlarıma elimden geldikçe yardımım dokunur. Ki, bazende olsa yardım almıyor değilim. Yardım Aldığım o mükkem insanlarada Teşekkür borçluyum tabiki..Fazla uzatmayı sevmem, Siz Değerli yoldaşlarıma ve dostlarıma saygı ve sevgilerimle..


Feyyaz Kutlu

Yeteneklerim

FACEBOOK Hizmetleri

Facebook'ta Reklam Sorunlarının kalıcı ve Hızlı Şekilde Çözüyoruz. Facebook Kapatılan reklam hesapları, Kişisel Hesapları Aktif ediyoruz. Facebook, Mavi Doğrulanmış Simge Hizmeti, Başkasının Eline Geçen Hesaplar için en iyi desteği veriyoruz.

Instagram Hizmetleri

Instagram'da reklam hesapları hizmeti ile en iyi verim almanızı sağlıyoruz. Başkasının Eline geçmiş Instagram hesaplarınızı güvenli halde kurtarıyoruz. Kapatılmış Instagram hesaplarınızı Açıyoruz. Instagram'da yaşamış olduğunuz sorunları en hızlı, en kolay, ve kalıcı gideriyoruz.

PHP Yazılım

PHP özel yazılım yapımı, PHP yazılım düzenleme vb. alanlarda profesyonel bir şekilde hizmet vermekteyiz.

Mail ve Sms Entegrasyonu

Projelerinize otomatik Mail ve Sms özelliği ekleyebilir istediğiniz zaman Mail ve Sms gönderebilirsiniz.

Kurumsal Web Sitesi

İsteklerinize göre dizayn edilmiş kurumsal web sitelerinizi hazırlayabilir ve yönetim panelini kodlayabilirim.

En Yeni Teknolojiler

Yeni nesil teknolojilerde uzman yazılım ekibimiz ile ihtiyaçlarınıza uygun profesyonel yazılımlar üretiyoruz.

Profesyonel Çözümler

Her işimizde aynı önemi veriyor, süreci profesyonelce yönetmeye özen gösteriyoruz.

7/24 Destek

Destek ekibimiz herhangi bir konuda sizlere yardımcı olmak için 7 gün 24 saat aktif durumdadır.

Reklam Hizmetleri

Google/Facebook reklam kampanyalarınızı yöneterek maksimum performans almanızı sağlayabiliriz.

Çalışma Deneyimim

Google

Google

Account Manager (2008 - 2010)

Google (NASDAQ: GOOG),internet araması, çevrimiçi bilgi dağıtımı, reklam teknolojileri ve arama motorları için yatırımlar yapan çok uluslu Amerikan anonim şirketi. İnternet tabanlı hizmet ve ürünler geliştirir, ek olarak bunlara ev sahipliği yapar.[

META INC

META INC

Account Manager And Developer (2012 - Halen)

Facebook, insanların başka insanlarla iletişim kurmasını ve bilgi alışverişi yapmasını amaçlayan bir sosyal ağ. 4 Şubat 2004 tarihinde Harvard Üniversitesi 2006 devresi öğrencisi Mark Zuckerberg tarafından kurulan Facebook, öncelikle Harvard öğrencileri için kurulmuştu. Daha sonra Boston civarındaki okulları da içine alan Facebook, iki ay içerisinde Ivy Ligi okullarının tamamını kapsadı.

WhatsApp

WhatsApp

Whatsapp Web Developer (2015 - 2017)

WhatsApp Messenger, akıllı telefonlar için geliştirilen, platformlar arası çalışma özelliğine sahip bir anlık mesajlaşma ve arama veya haberleşme uygulamasıdır. Android, BlackBerry, iPhone, Windows Phone ve Nokia telefonlarıyla uyumlu olan uygulama; 2G, 3G, 4G ya da Wi-Fi İnternet bağlantısı aracılığıyla kullanıcıların birbirlerine fotoğraf, video, ücretsiz arama, sesli ve yazılı mesaj ve belge göndermesini sağlar. Aynı adı taşıyan şirket, eski Yahoo! çalışanları olan Biran Acton ve Jan Koum tarafından ABD'de, Kaliforniya eyaletindeki Santa Clara kentinde kurulmuştur.

Instagram

Instagram

Partner (2018 - Halen)

Instagram, sosyal medyada ücretsiz fotoğraf ve video paylaşma uygulaması. Uygulama, kullanıcıların medya yüklemesine izin verir. Medyalar filtrelerle, Hashtag'ler ve coğrafi etiketleme ile düzenlenebilir. Gönderiler herkese açık olarak veya önceden onaylanmış takipçilerle paylaşılabilir. Kullanıcılar, diğer kullanıcıların içeriğine etiketlere ve konumlara göre göz atabilir ve trend olan içeriği görüntüleyebilir. Kullanıcılar, içeriklerini kişisel bir beslemeye eklemek için fotoğrafları beğenebilir ve diğer kullanıcıları takip edebilir. Ekim 2010'da kurulduğunda, kullanıcılarına çektikleri bir fotoğraf üzerinde dijital filtre kullanma ve bu fotoğrafı Instagram'ın da dahil olduğu, sosyal medya servisleri ile paylaşma imkânı tanımıştır